Naše akce

Home » Naše akce

Párty

Rumba Latina

Tato událost je největší latinskoametická párty v Českých Budějovicích, která se odehrává přibližně jednou za měsíc (pátek nebo sobota) v Café Klub Slavie. Jedná se o velkou fiestu v rytmu salsa, merengue, cumbia, bachata a reggaeton, kam si chodí zatančit a pobavit se zkušení i nezkušení tanečníci. Je to skvělá příležitost poznat “salsa komunitu” Českých Budějovic a spousta místních a cizinců, kteří zde žijí. Na této události můžete očekávat vystoupení různých druhů tance, nejen salsy, krátké workshopy, animace, Djs, živé kapely a především přátelskou atmosféru v nekuřáckém prostoru. Párty vždy začínají ve 21:00 a končí okolo 4 nebo 5 ráno. Vstup se pohybuje mezi 70 a 100 Kč. Přijďte si s námi zatančit: 15. července vyjímečně na Golf club na Hluboké.

 

Salsa tančírna – stricktly salsa nights

Salsa tančírna je jedna z nejdůležitějších salsa událostí jižních Čech. Odehrává se v Café Klub Slavie 2x za měsíc. Tato fiesta je určená pro salsa milovníky, kteří rádi tančí na tento celosvětově oblíbený rytmus. Je ideální příležitostí procvičit si kroky, které jste se naučili nebo naučit se nové figury při poznávání ostatních tanečníků. Příjemná atmosféra je zaručena všemi tanečníky “salsa komunity” jižních Čech. Hudba, která se zde hraje je především salsa (70%), jak salsa dura, moderní salsa, tak i salsa cubana, bachata (20%) a cha-cha-cha (10%). Přijďte si s námi zatančit opět od září 2017.

 

 Salsa with more salsa

Tato jedinečná událost se odehrává v nejlepší španělské restauraci na jihu Čech, Dolce Cabaña. Na této párty má každý skvělou příležitost nejen si zatančit salsu a bachatu, ale i ochutnat španělské a latinskoamerické speciality tohoto vynikajícího podniku. Jídlo se podává formou bufetu během celého večera a mezitím si tanečníci užívají muziku na parketě. Akce trvá od 18:00 do 0:00. Vstupné se pohybuje mezi 200 a 300 Kč a zahrnuje večeři a párty. Momentálně nejsou naplánované žádné akce tohoto tipu. Děkujeme za pochopení. 

Salsa víkend

Salsa víkend

Tuto akci pořádáme párkrát za rok. Zveme na ní nejen studenty z našich kurzů, ale i veřejnost, aby se všichni mohli zúčastnit našich workshopů v různých stylech. Jedná se o událost, která se koná většinou od pátku do neděle v blízkosti přírody. Součástí programu jsou nejen taneční workshopy, ale i přednášky, promítání a párty s večerním programem. Momentálně není naplánována žádna akce tohoto typu.